Tradiční čínská medicína

Tradiční čínská medicína začala být v celém světě žádaná a populární díky metodám léčby, které jsou jednoduché a dostupné většině lidí.

Její základnu tvoří starověká čínská teorie o tom, že každý systém se skládá z některých základních elementů – voda, oheň, dřevo, kov a země. Tyto prvky se podporují, chrání, a vzájemně v organismu vyvažují k zajištění stability celého systému.

Pokud onemocní jeden orgán, má to vliv i na ostatní orgány a pozornost se tak věnuje celému tělu.

Předností tradiční čínské medicíny je dokonale propracovaný systém energetických drah v těle, funkce orgánů a jejich vzájemného působení. Úkolem léčby je obnovit narušenou rovnováhu Jing Jang a zajistit rovnoměrné proudění energie Čchi. V jazyce západní medicíny jde o obnovení homeostáze, stimulaci ochranných sil a reaktivní schopnosti organismu.

Přípravky

logo_GW

V poradně pracuji nejčastěji s přípravky od firmy Green world, které mají certifikáty FDA a rovněž CQC. Jedná se o biologicky aktivní doplňky mající unikátní složení, zahrnující vyvážený poměr mikro a makro prvků, vitamíny, přírodní antioxidanty a další biologicky aktivní látky. Díky unikátní technologii výroby, jsou účinné látky schopny rychle proniknout do tkání a snadno se vstřebávají. Jedná se o největší a nejúplnější ozdravný program na základě tradiční čínské medicíny.

Velmi ráda používám i preparáty firmy LI WEST, které jsou efektivní především v prevenci, harmonizaci a zvýšení celkové odolnosti a imunity.

Komentáře jsou zakázány.