Terapie

Délka sezení obvykle 1,5 až 2 hodiny.

cena 2000 Kč
kontrola dle domluvy 1000 Kč

Homeopatická lékárnička první pomoci

Poradím vám se sestavením homeopatické lékárničky. Je vhodná na akutní zdravotní stavy do všech domácností i kolektivů. Výborná i na cesty. Je zaměřena na lepší zvládnutí například horečky, úpalu, pohmožděnin, popálenin, střevních infekcí, průjmů, … . Samozřejmostí je podrobný návod k použití. Užitečná do každé rodiny.

návod k sestavení 1800 Kč + homeopatika

Zdravotní konzultace

Délka konzultace 30 minut – probrání Vašich potíží z pohledu celostní medicíny s doporučením nejvhodnějšího postupu, vzájemných souvislostí, možným pozadím vašeho problému. Součástí je výběr homeopatik či jiných přírodních preparátů, včetně doporučení stravovacích a výživových.

cena 500 Kč

Příprava k porodu

Konzultace během které probereme vaše těhotenství, případné potíže které vás trápí. Dozvíte se o homeopatikách vhodných pro toto období, i možnostech, jak se na porod připravit abychom jej prožily šťastně a úspěšně a eliminovaly případné stavy nadměrné krvácivosti, únavy, urychlily hojení.

délka obvykle 1 – 1,5 hod.
cena 2000 Kč

Poradna Bachové květové terapie

délka cca 1 hod
cena terapie včetně lahvičky s namíchanými esencemi 800 Kč

Bachova květová terapie pro těhulky

Terapie určená budoucím maminkám ideálně měsíc před plánovaným porodem. Probereme vaše těhotenství, očekávání, mateřské vzorce získané ve své ženské linii. Pomocí esencí zpracujeme případné strachy a negativní vzorce, připravíme se na změny, které vás čekají.

délka cca 1 hod.
cena terapie včetně lahvičky s namíchanými esencemi zhruba na měsíc 800 Kč

Bachovky do školky

Esence určené především pro děti nastupující do školky či školy, pro které je změna příliš náročná a hůře se s ní srovnávají. Bachovy esence pomůžou dětem se lépe adaptovat na všechny nové situace, které se školkou přichází ( jiný režim spánku, jiné jídlo, hračky o které se musí dělit, místo maminky 1 paní učitelka pro všechny…). Pomáhají překonat strachy a nejistoty, které děti pociťují. Můžou vám pomoci ve chvílích velkého vypětí, při loučení, při cestě do školky, všude, kde se situace neobejde bez slziček. Velmi často pomůžou i maminkám, pro které je tahle situace stejně obtížná.

terapie zhruba 1 hod.
cena včetně lahvičky s namíchanými esencemi cca na měsíc 800 Kč

Poradna po telefonu

akutní rada po telefonu bez nutnosti repertorizace 250 Kč
s nutností repertorizace podle symptomů – podle náročnosti 400 Kč

Komentáře jsou zakázány.