Přípravky

Poradím s výběrem těch nejvhodnějších v danou chvíli a pro daný problém přímo pro Vás. V poradně mám speciální přípravky mimo jiné od těchto dodavatelů:

Diochi – bylinné informační přípravky

Bylinné tinktury, kapsle, čaje, kosmetika … dle osobního výběru.


GREEN WORLD – přípravky tradiční čínské medicíny

Mají certifikáty FDA a rovněž CQC. Jedná se o biologicky aktivní doplňky mající unikátní složení, zahrnující vyvážený poměr mikro a makro prvků, vitamíny, přírodní antioxidanty a další biologicky aktivní látky. Díky unikátní technologii výroby, jsou účinné látky schopny rychle proniknout do tkání a snadno se vstřebávají. Jedná se o největší a nejúplnější ozdravný program na základě tradiční čínské medicíny.

Pro výrobky společnosti GREEN WORLD je příznačné:

  • obsahují mnoho živin, vitamínů, stopových prvků
  • správný poměr přípravků a maximální biologické dostupnosti jejich složek, což umožňuje, aby žaludek a střeva dobře vstřebávaly účinné látky
  • absence vedlejších účinků
  • pohodlí při užívání
  • možnost dlouhodobého používání, aniž by došlo k negativní reakci organismu

Preparáty LI WEST

Velmi ráda používám i preparáty firmy LI WEST, které jsou efektivní především v prevenci, harmonizaci a zvýšení celkové odolnosti a imunity.


Bachovy esence

Krizová esence – kapky (Rescue Remedy)

Kapky první pomoci zamezují energetickému šoku a následkům šoku.
Směs pěti květových esencí přináší rychlou a účinnou pomoc ve všech traumatizujících situacích jako jsou šok, panika, nehody, hádky, stres, tréma, úraz, útok, strach ze zkoušek, cestování, velké starosti a trápení. Pomůže při špatné nebo šokové zprávě, velkém zoufalství, strachu, před a po operací a porodu, při všech stavech otřásajících lidskou psychiku. Harmonizuje tělo, ducha a duši.

Krizový krém 50g (Rescue Cream)

Krizový krém odstraňuje následky šoku pokožky a pak může následovat její samoléčebný proces na kůži. Zklidňuje, má hojivé, zjemňující, zvláčňující a hydratační účinky. Pomáhá při špatně hojících se ranách, bodnutí hmyzem, alergických reakcích, spáleninách, otoku, modřinách, pohmožděninách, řezných ranách, křečovitém napětí, také při problémech s kojením atd.
Výborný na všechny kožní traumata, hrubost, odlupování a popraskanost, při běžných kožních onemocněních, ale také při podráždění pokožky při sportu, běhu apod. i k uvolnění svalů, osvědčil se při masážích, kdy se nanáší před masážním prostředkem.

Krizová esence 20 ml – sprej (Rescue Remedy)

Slouží k harmonizaci jakýchkoli krizových situací, jakými jsou například úmrtí, nehody, návštěva zubaře, před zkouškami, stav po obdržení špatné zprávy, operace apod. Skutečně může zachránit život. Má stejné účinky jako původní krizová esence, pomáhá zachránit život v nouzi, zamezuje energetickému šoku a následkům šoku. Ideální je mít jej stále u sebe.

Krizové pastilky 50 g – (Rescue Pastilles)

Pastilky obsahující krizovou esenci. Široké použití . Skvělé balení pro rodiny s malými dětmi. Varianta natural nebo s příchutí černého rybízu.

Krizová esence 20 ml – noční sprej (Rescue Remedy Night)

Krizová esence na spaní přináší úlevu a odpočinek po dni plném stresu a radost z klidného a dobrého spánku.


Esenciální terapeutické oleje YOUNG LIVING

Nejčistší esenciální oleje od Young Living s terapeutickou kvalitou pro osobní zdraví i čištění prostoru. Vibrace esencí povznáší tělo i ducha.


Revitalizační karafy, fontány NATURESA

Harmonizující karafy ve zlatém řezu, s květem života, z křemičitého ručně foukaného skla. Takto revitalizovaná, oživená voda získává živé vibrace, které podporují život, energii v meridiánech a oživují orgány v lidském těle.

a další

Komentáře jsou zakázány.